<p>Hakim təyinatları açıqlandı</p>

Hakim təyinatları açıqlandı

18.04.2014 12:19

Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda 26-cı turun təyinatları açıqlanmışdır:

 

18 aprel (cümə)

“Energetik” – MOİK
Hakimlər: Mahir Məmmədov, Mahir Alferinov, Eyyub İbrahimov, Rəşadət Cəfərov
Hakim-inspektor: Namiq Qasımov
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu

 

“Şəmkir” – “Karvan”
Hakimlər: Teymur Fərhadov, Vüqar Bayramov, Müslüm Əliyev, Kərim Kərimov
Hakim-inspektor: Rufulla Kərimov
Şəmkir şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu

 

19 aprel (şənbə)

“Neftçala” – “Şahdağ”
Hakimlər: Anar Salmanov, Cavanşir Yusifov, Rahil Ramazanov, Etibar Həsənov
Hakim-inspektor: Ədilxan Hümbətov
Nəriman Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu

 

“Qaradağ Lökbatan” – “Lokomotiv”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Yuliya Qurbanova, Rasim Əhmədov, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Arif Fərəcov
Lökbatan qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu

 

“Turan-T” – “Kəpəz”
Hakimlər: Hacıəli Ağayev, Elman Kərimov, Roman Vasilyev, Nihad Xəlilov
Hakim-inspektor: Rafiq Pənahpur
Tovuz şəhər stadionu

 

“Araz Naxçıvan” – “Göyəzən”
Hakimlər: Fərid Məmmədov, Elxan Əsgərzadə, Zöhrab Abbasov, Yusif Hüsyenov
Hakim-inspektor: Qabil Nərimanov
Naxçıvan Muxtar Respublika stadionu

 

20 aprel (bazar)

“Ağsu” – “Bakılı”
Hakimlər: Əmrah İbrahimov, Hüseyn Əsgərov, Murad Kərimov, Şahin İsayev
Hakim-inspektor: Şamil Useynov
Ağsu şəhər stadionu

 

“Mil-Muğan” – “Şuşa”
Hakimlər: Anar Niyazov, Munis Abdullayev, Habil Əliyev, Anar Göyçayski
Hakim-inspektor: Qurban Məmmədov
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu

 

Bütün oyunlar saat 16:00-da başlanacaq.

 


Nəticələr


6
0
28.03.2019 15:00
ƏTRAFLI

Turnir cədvəli

N klub o q h m t/f x
1 Araz-Naxçıvan 16 14 2 0 54-9 44
2 Arpaçay 16 11 1 4 52-29 34
3 NDU 16 8 5 3 24-14 29
4 Sədərək 16 8 0 8 34-42 24
5 Batabat 16 6 2 8 27-30 20
6 Əlincə 16 6 1 9 35-46 19
7 Kəngərli 16 4 4 8 23-33 16
8 Babək 16 4 2 10 28-33 14
9 Dübəndi 16 2 1 13 18-43 7

Bombardirlər

İbrahim Əliyev (Arpaçay) - 18

Vüsal Əliyev (Araz-Naxçıvan) - 12

Vəli İsmayılzadə (Sədərək) - 11

Ağayev Qənbər (Əlincə) - 9

Turqay İbrahimov (Araz-Naxçıvan) - 7

Elvin Əsədullayev (Araz-Naxçıvan) - 7

Tağı Seyidov (Araz-Naxçıvan) - 7

 

REKLAM